Jak služba funguje

Do vozidla je nainstalována palubní počítačová jednotka s volitelným příslušenstvím umožňujícím rozšíření o bezpečnostní nebo logistické funkce podle požadavků zákazníka. Palubní jednotku namontujeme u vás a to kdekoliv po ČR.
Palubní jednotka je ve vozidle skrytá a její činnost není nijak signalizována.
Součástí jednotky je GPS modul umožňující určení polohy vozidla s přesností na několik metrů (modul dále dodává informace o rychlosti a směru pohybu vozidla, nadmořské výšce a další) a GSM modul jehož prostřednictvím jsou tato data předávána do síťového operačního střediska ke zpracování.
Při použití nejnovějších webových technologií je možné s mapami systému MůjFleet pohodlně pracovat i při připojení z vašeho mobilu.

Zahraničí

S naším roamingovým tarifem budete mít přehled o provozu vašich vozidel on-line v reálném čase i v zahraničí.

V případě použití tarifu pro ČR je předávání dat za hranicemi pozastaveno, náhradním komunikačním kanálem jsou volitelné SMS. Jízdy ze zahraničí se vyčtou z paměti jednotky při návratu do domovské GSM sítě.

Zabezpečení dat

Systém je zabezpečen protokolem SSL (stejná úroveň jako u internetového bankovnictví).


Návratnost investice

Díky satelitnímu sledování od MůjFleet ušetříte za 1 rok

u osobních aut:
u nákladních aut:

Další úspory:
Černé jízdy - Krácení a dodržování pracovní doby - Neustalý přehled o vozidle - Dohledání vozidla v případě krádeže - Překračování rychlosti - Kontrola správně zvolené trasy - Kontrola ostatních nákladů vozidla a údržby